Peugeot 407 2.0

Ovdje možete kreirati svoje topic-e vezano za vozila za koja vas zanima ugradnja plina ili možete podijeliti svoja iskustva vezana za ugradnju plina s drugim korisnicima.
Preporučamo otvaranje topica s markom, vrstom i tipom motora automobila na koji se topic odnosi.....

Moderatori/ce: IVAN LPG1,I wonder,gogo,hgzg,virion,tidala,Moderatori

troppp
Novi Korisnik
Automobil koji vozite: None

Peugeot 407 2.0

PostPostao/la troppp » 13 ruj 2018 09:29

Bok,

planiram kupiti Peugeot 407 sa 2.0 16V motorom i ugraditi plin. Zivim u njemackoj i tu planiram kupiti i ugradnju napraviti.
Ne znam je li moguce plinsku instalaciju ugraditi u hrvatskoj pa atest napraviti u njemackoj.

Jel zna netko koliko je ovaj motor pogodan za ugradnju plinske instalacije i koji plinski sustav je najbolji?

Hvala

Domba
Autoplin senior
Automobil koji vozite: Ford Focus MK II FL 1.6 Ti VCT LPG
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato
Kontakt:

Re: Peugeot 407 2.0

PostPostao/la Domba » 13 ruj 2018 23:42

Za auto ne znam ništa posebno. Ako ga ne budeš tjerao koliko ide na autobahnu bude ok. Drži se 4000-4500 okretaja i bude radio.

E sada kažu je da je moguće atestirati tjedna dobiti TÜV na ugradnju u Hrvatskoj. Nisam radio. Kupio sam novog hibrida, umjesto poslovnog benzinca.

Ono što znam je da u Njemačkoj je teško naći nekoga tko servisira plin, ili teško naći nekoga tko radi sa sustavima zastupljenim kod nas, barem oko Osijeka odakle sam ja. E sada sve vjerovatno bude super dok radi ali ako krenu problemcici i gluposti hoćeš voziti za hrvatsku da slože mapu? Gjde sam ja je najzastupljeniji Vialle sustav a nije baš jeftin.

Recimo ja sam bio 6 mjeseci da hrvatskim tablicama i sa Lovato sustavom i nije bilo nikoga da ga servisira. Tako da je zadnjih mjesec dana auto stajao jel nisam htio previse kilometara napraviti prije nego napravim servis plina.

Ima nekoliko ljudi iskustva na forumu sa plinom koji su daleko ugradili pa ispala skuplje nego da su blizu. Po meni kupi ovdje i ugradi ovdje o to je to.
Prvi Hrtvatski detailing forum: www.cro-detailing.com

Natrag na “Automobili”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.