Auto Cepelin, Velika Gorica - problemi sa reklamacijama

Servisi niču iz dana u dan.Kako se odlučiti za pravi servis?

Moderatori/ce: IVAN LPG1,I wonder,gogo,hgzg,Wesper,virion,tidala,BORKO,Moderatori

Shogo
Novi Korisnik
Automobil koji vozite: Renault Megane 3, 1.6, 16v

Re: Auto Cepelin, Velika Gorica - problemi sa reklamacijama

PostPostao/la Shogo » 28 lis 2013 08:51

Evo ja sam ugradio kod njih, imam okolinu s tri auta ugrađena kod njih, LR evo, nisu mi FL ugradili odmah, nego sam zamolio da mi ugrade odmah što je i napravljeno, mogu reći da je sve ok osim atesta, vratili su me jer je lik pobrusio gornji ventil, da je praktičnije staviti adapter, odmah sam ih zvao, primili me, ispustili plin koji su nadoknadili o svom trošku, i sve odrađeno kako je i trebalo biti, ja sam odvalio 2500km, nisam skužio nikakvih razlika u vožnji, niti sam doživio da je netko bio bezobrazan sa mnom, ali nisam ni ja baš za zeku:)

Mi smo malo kasnije digli auto na dizalicu i malo pregledali...sve ok

mali.pero
Novi Korisnik
Automobil koji vozite: Citroen C4

Re: Auto Cepelin, Velika Gorica - problemi sa reklamacijama

PostPostao/la mali.pero » 05 ruj 2017 12:42

Ja bih se htio nadovezati samo ovdje čisto da nitko drugi ne nadrapa i ode u servis ugraditi plin.

Moje iskustvo u kratko, vozim Citroen C4 1.6 vti, kod dolaska kod njih oni obečavaju da su ugradili u 30 takvih vozila i da nikada nije bilo problema. Nakon ugradnje kreće kalvarija.

Od samog početka mi auto u jednom trenutku počne trokirati, ne prima gas pali se lampica motora moram stat sa strane ugasiti auto, itd itd.

Da sad ne pišem sve što sam prošao u zadnjih 6 mjeseci jer bi bilo UŽASNO veliki post, a to ne želim. Želim samo svakom toplo preporučiti da izbjegavaju CEPELIN. Razina bezobrazluka, nestručnosti i j** u zrdav mozag se jednostavno riječima ne može opisati. Nakon 6 mjeseci i nahodavanja između cepelina i OVLAŠTENOG servisa, kvar još uvijek nije otklonjen i ja sam za cca. 8.000kn siromašniji.

Molim Vas, ako itko i razmisli da krene kod njih, neka me kontaktira prije jer vjerujte mi NE ŽELITE si to priuštiti.
Ja sad idem dalje tražiti po forumu dali je netko našao riješenje za moj problem ili imao slično iskustvo.

Natrag na “Serviseri za ugradnju autoplina”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.