Ban na forumu.hr

Ovaj dio je namijenjen za lagano i neobavezno druženje svih članova foruma.....

Moderatori/ce: IVAN LPG1,I wonder,gogo,virion,tidala,BORKO,Moderatori

lepus
Site Admin
Automobil koji vozite: Mercedes ML320
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato direktno ubrizgavanje...do sada sam na plinu prešao 200000 km, a imam u planu jos 10x toliko...:)
Kontakt:

Ban na forumu.hr

PostPostao/la lepus » 10 kol 2007 23:33

You have been banned for the following reason:
non- stop reklama- vaća sam 5 puta brisao, više mi se ne da

Date the ban will be lifted: 11-08-2007, 21:00

Popio sam ban i to 1 dan unaprijed, mada ovu boldiranu riječ ne kontam....

Njima je link na drugi forum reklama....

Trayer-u vrati me nazad..... :lol: :lol: :lol:
Vegetarijanac ...."riječ koju su indijanska plemena koristila za loše lovce na divljač"....

Isus
Autoplin Master
Automobil koji vozite: Alfa Romeo 75 TS, Alfa Romeo 164 TS
Marka i vrsta plinske instalacije: Tartarini sekvencija
Kontakt:

PostPostao/la Isus » 11 kol 2007 10:18

roflmao roflmao Uskoro će banovi tamo letiti jer se napisao smisleni post.
Zašto voziti sporo na benzin kad se može brzo na plin?I ušteđeno utuć u kaznu :mrgreen:

lepus
Site Admin
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato direktno ubrizgavanje...do sada sam na plinu prešao 200000 km, a imam u planu jos 10x toliko...:)
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 11 kol 2007 11:09

Ali stvarno, link je uvijek vodio prema ovom forumu, od kojeg ostali članovi tog foruma mogu imati samo koristi...malo sam gledao ostale podforume...tamo ima toliko reklama u potpisima, da su zezuli i RTL i NovuTV zajedno..... :kos:
Znači da tamo moderatori imaju neka nepisana pravila, koja ih čine bogovima tog foruma....ok, bar sada znam....
Eh, da zaboravio sam da mi je zadnji crveni dala Setra zbog vrijeđanja članova foruma...smiješno.... :mrgreen:
Vegetarijanac ...."riječ koju su indijanska plemena koristila za loše lovce na divljač"....

BORKO
Ravnatelj odbora za prijem članova
Automobil koji vozite: Mercedes W124 200 TE
1993. ?? 305 000 km ??
(pukla sajla :) )
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovatto LCS, od 13.06.2006
na plin prešao više od 110 000 km
(pukla sajla :) )
Kontakt:

PostPostao/la BORKO » 11 kol 2007 11:51

Ja sam popušio žuti, pa crveni od "mahera" Setre, prvi zbog "vrijeđanja" (napisao sam da bi odgovorni za eko-incident u Sisku, u njemu "otrovnom", trebali živjeti), a kada sam putem PP-a pokušao objasniti o čemu se radi i zatražiti objašnjenje od "istoga" onda sam popušio "crveni" jer sam se oglušio o "pravila foruma" (komentirao sam javno, na forumu, odluku moderatora i naravno otišao u OT). :mrgreen:

Toliko o nekim forumima,...............a kao kuriozitet, popio sam ban nakon samo 3 posta na BMW forumu, jer sam se "potpisao" :Mercedes je mercedes, a ostalo su auti........ roflmao roflmao :mrgreen:
tko pjeva, zlo ne misli

Isus
Autoplin Master
Kontakt:

PostPostao/la Isus » 11 kol 2007 12:31

LOL, Borko tak i treba kad izazivaš :wink:
Zašto voziti sporo na benzin kad se može brzo na plin?I ušteđeno utuć u kaznu :mrgreen:

darius
Autoplin veteran
Automobil koji vozite: Seat Cordoba 1,4 16V 2007. g
Marka i vrsta plinske instalacije: ECU Landi, ostalo Landirenzo omegas

PostPostao/la darius » 11 kol 2007 13:42

Šta se čudiš? Ja sam popio crveni karton radi oftopica čim sam aktualizirao priču o Setrinom pristupu forumu. NAknadno je izbrisao post da se ne vidi oo čemu bila riječ na postu zbog kojeg navodno imam crveni. Sad čekam sljedeči (a i Lepus garant), jer sam komentirao na autoplinu Lepusov ban.

Isus
Autoplin Master
Kontakt:

PostPostao/la Isus » 11 kol 2007 20:15

ma ja nema uopće više živaca ić tamo na autoplin jer je atmosfera zagađena.

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 11 kol 2007 23:03

Ma, ne sekiram se uopće sada kada sam vidio "tko tamo koga i zašto..."....

Još pišem tamo, jer sam izgleda budala, pa im ukazujem na neke njihove ne ili namjerne greške....pravila im stoje u "željama i pozdravima" :mrgreen:

Neka oni rade što hoće....zakupljena je nova domena (http://www.autoplin-forum.com), čim se vratim s mora(krajem 8.mjeseca), zakupljujem i web prostor za nju, sa ovoga foruma se sve seli tamo i nastavljamo istim tempom...... :icon_new:

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 11 kol 2007 23:07

darius je napisao/la:Šta se čudiš? Ja sam popio crveni karton radi oftopica čim sam aktualizirao priču o Setrinom pristupu forumu. NAknadno je izbrisao post da se ne vidi oo čemu bila riječ na postu zbog kojeg navodno imam crveni. Sad čekam sljedeči (a i Lepus garant), jer sam komentirao na autoplinu Lepusov ban.

Ma ne sekiraj se....forum.hr je općenito skup besposlenih ljudi koji se skrivaju iza nekih nickova i koriste za za neke svoje niske strasti....
Ako se zadržimo na okupu ovaj forum će ostati na visokoj razini stručnosti, pa će ionako svi doći vidjeti o čemu mi pišemo..... :wink:

darius
Autoplin veteran
Automobil koji vozite: Seat Cordoba 1,4 16V 2007. g
Marka i vrsta plinske instalacije: ECU Landi, ostalo Landirenzo omegas

PostPostao/la darius » 12 kol 2007 11:49

Samo što ti ja nisam stručnjak, tj. nisam nit automehaničar niti serviser. Večina mog znanja je iz kratkog osobnog iskustva s plinom (13 000 km), s ovog foruma i neki dan s kratke Miroslavove prezentacije rada auta na plin, LR uređaja i problema s detonacijama. (Kad sam bio na servisu, društvo mi radili Miroslav i Igor). Zgodna im ona sala za sastanke sonom maketom lr uređaja.

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 13 kol 2007 12:20

darius je napisao/la:Samo što ti ja nisam stručnjak, tj. nisam nit automehaničar niti serviser. Večina mog znanja je iz kratkog osobnog iskustva s plinom (13 000 km), s ovog foruma i neki dan s kratke Miroslavove prezentacije rada auta na plin, LR uređaja i problema s detonacijama. (Kad sam bio na servisu, društvo mi radili Miroslav i Igor). Zgodna im ona sala za sastanke sonom maketom lr uređaja.

:music:

kerting
Autoplin ekspert
Automobil koji vozite: ford focus 1.6 16v 99g.
fiat doblo kargo 01g. 1.9 naftara
Marka i vrsta plinske instalacije: focus-lovato smart

PostPostao/la kerting » 13 kol 2007 19:05

lepus je napisao/la:
darius je napisao/la:Šta se čudiš? Ja sam popio crveni karton radi oftopica čim sam aktualizirao priču o Setrinom pristupu forumu. NAknadno je izbrisao post da se ne vidi oo čemu bila riječ na postu zbog kojeg navodno imam crveni. Sad čekam sljedeči (a i Lepus garant), jer sam komentirao na autoplinu Lepusov ban.

Ma ne sekiraj se....forum.hr je općenito skup besposlenih ljudi koji se skrivaju iza nekih nickova i koriste za za neke svoje niske strasti....
Ako se zadržimo na okupu ovaj forum će ostati na visokoj razini stručnosti, pa će ionako svi doći vidjeti o čemu mi pišemo..... :wink:

jeli sefe jel taj autobus musko ili zensko :))) mozda mu nisi simpatican
pomazem onima koji nista ne rade

Security
Autoplin Master
Automobil koji vozite: Daewoo Nexia 1,5 55kw 97g.RIP-olways in my mind
Fiat Tempra 1.6 55 kw 94 g.
Marka i vrsta plinske instalacije: BRC _LCS od 2007 ,čeka na ugradnju

PostPostao/la Security » 13 kol 2007 19:22

Bolje bi bilo da promjeni nick u Samoborček.
Dvaput mjeri,jednom reži...

Euroth_123
Novi Korisnik

Re: Ban na forumu.hr

PostPostao/la Euroth_123 » 19 sij 2008 19:33

Tako vam i treba kad ste ne vaspitani. Kako se osuđujete odgovarati administraviji??? Spustite glavu i šutite. Ko je vama uopće dao za pravo da pišete nešto na tom forumu??? I to svoje mišljenje???

A sad ozbiljno, koji je nekim ljudima k****c? Ja sam na jednom forumu dobio crveni jer sam napisao na jednoj temi 2 posta jedan ispod drugog. Obrazloženje: postoji dugme 'edit'. Ma ne seeeeeri... To što su postovi bili u razmaku od 2 sata i nemaju nikakve veze jedan s drugim, ajd, j** to...

I, da, BORKO, ajd, molim te, kako si to javno komentirao odluke modova ako si is slao PP? Kreteni... Ajmo se i mi ovde sad igrat bogova...
The Two-Hundred Will Rise Again...

lepus
Site Admin
Kontakt:

Re: Ban na forumu.hr

PostPostao/la lepus » 19 sij 2008 19:49

Euroth_123 je napisao/la:Tako vam i treba kad ste ne vaspitani. Kako se osuđujete odgovarati administraviji??? Spustite glavu i šutite. Ko je vama uopće dao za pravo da pišete nešto na tom forumu??? I to svoje mišljenje???

A sad ozbiljno, koji je nekim ljudima ****? Ja sam na jednom forumu dobio crveni jer sam napisao na jednoj temi 2 posta jedan ispod drugog. Obrazloženje: postoji dugme 'edit'. Ma ne seeeeeri... To što su postovi bili u razmaku od 2 sata i nemaju nikakve veze jedan s drugim, ajd, ***š to...

I, da, BORKO, ajd, molim te, kako si to javno komentirao odluke modova ako si is slao PP? Kreteni... Ajmo se i mi ovde sad igrat bogova...

Meni je taj autobus (kako kaže kerting :mrgreen: ), dao ban zato jer smo mu odvlačili članove s foruma(što tada nije bila istina).Sada je stvar ovakva:
1.Članovi su počeli još više dolaziti...
2.Kako god mišljenje netko imao o meni, ja više ne pišem tamo...

Skočili su sami sebi u stomak..... :thumbs:

Natrag na “Autoplin Caffe”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.