HAK Clanstvo

Ovaj dio je namijenjen za lagano i neobavezno druženje svih članova foruma.....

Moderatori/ce: IVAN LPG1,I wonder,gogo,virion,tidala,BORKO,Moderatori

virion
Autoplin Master
Automobil koji vozite: Renault 5 Campus, LPG
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato/BRC na karburatoru
Kontakt:

HAK Clanstvo

PostPostao/la virion » 02 ožu 2011 16:55

Dakle, clan sam vec par godina, u pravilu sam clanstvo koristio za sitnice, ili kontrolne preglede, popust na gorivo na Tifonu, do prije par mjeseci. Prije par mjeseci nisam mogao upaliti ujutro, a kako je bilo hladno, bilo je jednostavnije nazvati HAK, dosao je mehanicar u roku od 30 min, pogledao, rekao da je alnaser (na kojega nisam sumnjao jer je bio nedavno sredjivan), lupio cekicem, auto upalio, rijesio problem. Ja potpisao, i to je bilo to. Brzo nakon toga istice, clanstvo, ja uplacujem novo... Imam pravo na 1500 kn pomoci na cesti. I tako prosli tjedan dodjem u zg, s puta, parkiram. Ujutro sjednem u auto, vergla, ali nema sanse da upali. Nece niti na plin niti na benzin. Zovem HAK, posalju mehanicara, on gleda, kopa po platinama, uzme tester i pocne mi bosti po zicama. Ima konektor, ali to nije zadovoljavajuce, on bode kroz plasticnu izolaciju. Nakon pol sata takvog gledanja kaze, 100% bobina, ali eto, bas nema niti jednu za probati. I nakon toga da on vise nema vremena, mora ici, iako je u susjednoj ulici trgovina autodijelova i rijesio bi se lako problem. Naravno, kupim novu bobinu, stavim, auto ne trza. Prije je imao iskru na svjecicama (provjerio sam prije nego je dosao), sad nema. Poludim, ponovno zovem HAK, salju drugoga mehanicara, ustanovi da nema struje na platinama, ali nemoze naci zasto... Tvrdi da nije do izbodene zice. Na kraju zovem slep i kod svog mehanicara... Sto je bilo? Probila je kapa. Sto je onaj prvi napravio? Probio zicu, razmrdao konektor na modulu paljenja, uglavnom samo stetu. Pisao sam prigovor HAKu, vidjet cemo da li ce biti koristi od toga...
Zivot je lijep. Valjda...

bojlere
Novi Korisnik
Automobil koji vozite: Škoda octavia II 1.6 mpi 74kW (104 KS)
Marka i vrsta plinske instalacije: Landi Renzo Omegas

Re: HAK Clanstvo

PostPostao/la bojlere » 23 lis 2012 17:23

I ja sam clan vec godinama zbog svakodnevnog putovanja na posao. dosad hvala Bogu nisam imao kvarova. Popusti su mizerni, ja bih s duplo manje članova ugovorio veće. Na tifonu 5 lipa po litri. Pa to je lakrdija za toliko članstvo. Veći popust daje pgp-puh na lijepe oči. trenutno ne radim tolike kilometre ali sam karticu iskombinirao s dinersom pa plaćam jednu članarinu za obe kartice, tako da - zlu ne trebalo...
...izvadio bi plin i ugradio struju kod Rimca...

Natrag na “Autoplin Caffe”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.