Kako mi je Proplin zaključao točionik....

Ovaj dio je namijenjen za lagano i neobavezno druženje svih članova foruma.....

Moderatori/ce: IVAN LPG1,I wonder,gogo,virion,tidala,BORKO,Moderatori

lepus
Site Admin
Automobil koji vozite: Mercedes ML320
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato direktno ubrizgavanje...do sada sam na plinu prešao 200000 km, a imam u planu jos 10x toliko...:)
Kontakt:

Kako mi je Proplin zaključao točionik....

PostPostao/la lepus » 01 lip 2010 23:25

Dugo sam razmišljao da li da napišem nešto o ovome, pa evo...

Svi manje više znate moju priču i moj "privatni" rat s tom tvrtkom ili točnije rečeno budalama koji su u nekom transu post komunističkog sustava prešli u neokapitalizam, pa sada vode tu tvrtku "kao magarci u magli"...
Priča ide ovako...dolaze mi prije par dana neka dvojica iz Proplina, uredno mi se jave u uredu i kažu da idu napraviti redovni pregled točionika...ok, kažem samo vi radite svoj posao...
Nakon pola sata vidim da ih nema i pitam se zašto mi se nisu javili da potpišem neki nalog ili nešto slično...no, pošto to nije ništa čudno za njih, nastavljam raditi svoj posao...
Dan drugi...penjem se na točionik da vidim količinu preostalog plina, jer očekujem Crodux-ovu cisternu, i imam što za vidjeti...lijepi mesingani navoj s bravom na točioniku:
DSC00914.JPG
DSC00913.JPG

OK, ja sam u radu s njima navikao na razne stvari (uglavnom negtivne), pa me u principu nije ništa iznenadilo, no ono što me je ipak iznenadilo je očita činjenjica da se oni mene boje, tj toliko ih je bio strah reći otvoreno što su došli napraviti, pa su pod izlikom pregleda, dok nitko nije gledao, na brzinu stavili tu bravicu na točionik i "dali petama vjetra". :mrgreen:
U slučaju si imponiram, pa me se ne boje, onda su radili nešto ilegalno (btw, to je potvrdio i moj odvjetnik), jer me nisu ni pitali da li smiju to napraviti na točioniku koji JA redovno održavam, plaćam najam i ostalo...
Naravno da je njihov glupi izum odmah skinut, da bi mogao kupiti autoplin od prave tvrke gore spomenute, koja sada već i dokazano prodaje kvalitetniji i jeftiniji autoplin....
A, vi gospodo iz Proplina, morate smisliti bolji način da zaradite novce, jer silovna vremena su vam prošla u onom starom sustavu koji sam gore spomenuo, a monopol je postao zakonom zabranjen... :icon_new: :icon_new:
Vegetarijanac ...."riječ koju su indijanska plemena koristila za loše lovce na divljač"....

BORKO
Ravnatelj odbora za prijem članova
Automobil koji vozite: Mercedes W124 200 TE
1993. ?? 305 000 km ??
(pukla sajla :) )
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovatto LCS, od 13.06.2006
na plin prešao više od 110 000 km
Kontakt:

Re: Kako mi je Proplin zaključao točionik....

PostPostao/la BORKO » 02 lip 2010 01:06

Drugi puta, kad dođu, zovni nas, nekolicinu frendova da im "pomognemo" u ilegalnom poslu...
:mrgreen:

Vjerojatno će doći za par dana i "pisati prijavu" zbog "obijanja" njihovog "sustava zaštite"......možda ti zovnu i policiju zbog "provale"... :mrgreen:
tko pjeva, zlo ne misli

lepus
Site Admin
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato direktno ubrizgavanje...do sada sam na plinu prešao 200000 km, a imam u planu jos 10x toliko...:)
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 02 lip 2010 08:05

Žalosno je to što oni misle da su u pravu...ah, što ćeš s tom djecom.... :mrgreen: :mrgreen:
Vegetarijanac ...."riječ koju su indijanska plemena koristila za loše lovce na divljač"....

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 02 lip 2010 21:40

Evo danas sam dobio pismo od "gospodina" koji je glavni krivac za nestašicu autoplina prije 2 godine, a preziva se Karlovčan i glumi u predstavi naziva Proplin d.o.o...polaskan sam da ga je on osobno potpisao, a i vidim i da ga je i napisao bez savjetovanja s pravnom službom.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: roflmao

PreludeBB9
Novi Korisnik
Automobil koji vozite: Honda Prelude BB9
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato direkcija

PostPostao/la PreludeBB9 » 02 lip 2010 21:43

sve to na lomaču frende.....

Mike20
Autoplin Master
Automobil koji vozite: Fiat Bravo 2008.g 1.4 Turbo (150 000km na plin)
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato Easy Fast

PostPostao/la Mike20 » 03 lip 2010 12:20

Ajd za nas skroz laike malo pojašnjenje.
Imaš Proplinov spremnik koji točiš sa Croduxovim plinom.
Ti plaćaš najamninu spremnika i u spremnik možeš točiti vodu ili sok on naranđe-znači nisi obavezan točiti inin plin.
I onda dođu i ovo naprave.

Hm, mislim da bi ih gledao kroz nišan nekave duplonke cccccc.........

BORKO
Ravnatelj odbora za prijem članova
Automobil koji vozite: Mercedes W124 200 TE
1993. ?? 305 000 km ??
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovatto LCS, od 13.06.2006
na plin prešao više od 110 000 km
Kontakt:

PostPostao/la BORKO » 03 lip 2010 23:16

lepus je napisao/la:Evo danas sam dobio pismo od "gospodina" koji je glavni krivac za nestašicu autoplina prije 2 godine, a preziva se Karlovčan i glumi u predstavi naziva Proplin d.o.o...polaskan sam da ga je on osobno potpisao, a i vidim i da ga je i napisao bez savjetovanja s pravnom službom.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: roflmao

Daj nam malo sočnih detalja iz predstave......ne budi sebičan.....da bar znamo o čemu se radi u predstavi.. :mrgreen:
tko pjeva, zlo ne misli

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 04 lip 2010 01:16

@Mike...da, plaćaš im zakup i sve dok uzimaš autolin od njih sve je ok, međutim kada promjeniš dobavljača (iz razumljivih razloga), počnu se ponašati kao djeca (takva djeca Borko)...
U principu, oni bi rađe da im spremnik negdje truli i da se ne koristi, nego da ga koristi netko tko ne uzima autoplin od njih...
Zanima me kako bi se ponašala uprava Proplina, kada bi oni osobno morali plaćati amortizaciju spremnika koji se ne koristi...i da li uopće INA zna što im "kći" radi.... :icon_new:
Nije problem, neka ga nose (Crodux-ov je čak i lijepši), ali o njihovom trošku.... :rtmf:

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 04 lip 2010 01:21

BORKO je napisao/la:Drugi puta, kad dođu, zovni nas, nekolicinu frendova da im "pomognemo" u ilegalnom poslu...
:mrgreen:

Vjerojatno će doći za par dana i "pisati prijavu" zbog "obijanja" njihovog "sustava zaštite"......možda ti zovnu i policiju zbog "provale"... :mrgreen:

Baš suprotno...oni su projenili bravu na mojoj kući..bez pitanja, a ni ključ mi nisu ostavili...kuća je moja dok god ja plaćam ugovoreni najam...

neelix
Autoplin junior
Automobil koji vozite: HONDA Accord 2.0 I-VTEC
114kW, 2006g.
Marka i vrsta plinske instalacije: BRC

PostPostao/la neelix » 04 lip 2010 12:06

Gamad lopovska prevarantska. Mamu im komunističku. Krpelji jedni koji niš ne rade već sam pišu dopise...eto, to ti je proplin.

Moja moralna podrška Lepusu! :laie:
And I burn, Churning my direction, Quench my thirst with gasoline
So give me fuel, Give me fire, Give me that which I desire

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 05 lip 2010 20:03

neelix je napisao/la:Moja moralna podrška Lepusu! :laie:

Hvala, hvala.... :icon_new:

darko
Autoplin junior
Automobil koji vozite: Berlingo 1,4 1998 god.

PostPostao/la darko » 05 lip 2010 21:27

Riješit ču ga ja te muke drugi tjedan.......... :yes:

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 06 lip 2010 18:47

darko je napisao/la:Riješit ču ga ja te muke drugi tjedan.......... :yes:

Znam...oooo, znam... :mrgreen: :mrgreen:

virion
Autoplin Master
Automobil koji vozite: Renault 5 Campus, LPG
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato/BRC na karburatoru
Kontakt:

PostPostao/la virion » 06 lip 2010 21:29

Cime prijete? Mislim, sto je bilo u pismu?
Zivot je lijep. Valjda...

lepus
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la lepus » 06 lip 2010 23:57

Prijete s raskidom ugovora, čak su naveli i da je njihov vozač primjetio ozbiljna oštećenja spremnika...to pismo su poslali i inspekciji, pa sam u petak imao "inspekcijski" dan...naravno da je sve bilo u redu...inspekcija (protupožarna i za spremnike pod tlakom) mora izaći na teren, nakon takve dojave...Dario Karlovčan me je počastio s tim da mi osobno kao "precednik" uprave pošalje dopis.... :laie:
Sada će im spremnik letiti direktno u Karlovčanov ured, pa neka on plaća najam i održavanje iz svog džepa... :mrgreen: :mrgreen:

Natrag na “Autoplin Caffe”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.